Щастливи сме да споделим, че нашето училище е номинирано в престижната категория „Приобщаващо училище“ на Националните награди за приобщаващо образование 2026! Това признание не е просто лист хартия - то е огледало на общите ни усилия. То показва, че макар и в малко населено място, в нашето училище се раждат големи ценности - толерантност, взаимна помощ и обич към всяко дете. Изразяваме своята признателност към МОН и РЦПППО - София-град за забелязаните усилия и стимула. Продължаваме да учим, да приобщаваме и да вдъхновяваме
ЗА ВАС, РОДИТЕЛИ И УЧЕНИЦИ
НАСОКИ ЗА РАБОТА НА СИСТЕМАТА НА УЧИЛИЩНОТО ОБРАЗОВАНИЕ ПРЕЗ УЧЕБНАТА 2020 – 2021 ГОДИНА В УСЛОВИЯТА НА COVID-19